Gmina
Nowe Brzesko

Współpraca gminy i miasta Nowe Brzesko z krakowskim parkiem-technologicznym

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora jest jednym z zadań Krakowskiego Parku Technologicznego w projekcie Power Up your Business in Małopolska. Małopolskie Forum Obsługi Inwestora powstało z inicjatywy Krakowskiego Parku Technologicznego.W dniu 8 lutego 2018 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyło się szkolenie dla członków Małopolskiego Forum Obsługi Inwestora.


Tematem spotkania było przybliżenie kwestii związanych m.in. z rynkiem pracy i promowaniem zasobów ludzkich danego regionu – „Wszystko zaczyna się od ludzi, czyli zasoby ludzkie w Małopolsce – szanse i zagrożenia związane z regionalnym rynkiem pracy”. Spotkanie poprowadziła p. Ewa Solarczyk-Konik, ekspert specjalizujący się w zagadnieniach związanych z rynkiem pracy i coachingiem. Spotkanie moderowała p. Anna Strzelecka.

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora jest jednym z zadań Krakowskiego Parku Technologicznego w projekcie Power Up your Business in Małopolska. Małopolskie Forum Obsługi Inwestora powstało z inicjatywy Krakowskiego Parku Technologicznego. Służy wymianie doświadczeń oraz samokształceniu. To platforma  dająca możliwość dyskusji, wymiany doświadczeń w zakresie dobrych praktyk związanych z promocją gospodarczą oraz obsługą inwestorów pomiędzy gminami, instytucjami otoczenia biznesu oraz ekspertami.

Więcej o działaniach Krakowskiego Parku Technologicznego można przeczytać na stronie: http://media.kpt.krakow.pl/26763-tworzymy-dobry-klimat-dla-inwestycji

Skip to content