Ze względu na prognozowany okres wysokich temperatur powietrza połączony z brakiem opadów atmosferycznych oraz już widoczny wzrost zużycia wody pobieranej z gminnej sieci wodociągowej, apelujemy do naszych odbiorców usług o racjonalne korzystanie z dostarczanej wody, która w pierwszej kolejności ma służyć zabezpieczeniu potrzeb bytowych i sanitarnych mieszkańców gminy.
Prosimy, aby nie wykorzystywać wody do podlewania trawników i ogrodów, napełniania basenów, mycia pojazdów, kostki brukowej, fasad budynków itp.