Gmina
Nowe Brzesko

Informacja dotycząca niedoborów wody.


W związku z niedoborami wody w gminnej sieci wodociągowej informujemy, że w dniu dzisiejszym woda dostarczana będzie cysterną do miejsc na terenie gminy, w których występuje całkowity brak wody w kranach. Harmonogram dostaw wody zostanie przedstawiony w kolejnej informacji.

Niedobór wody spowodowany jest drastycznym wzrostem zapotrzebowania wynikającym z wysokich temperatur, znacząco przekraczającym możliwości eksploatacyjne ujęcia wody.

Jednocześnie apelujemy ponownie do naszych odbiorców usług o nie wykorzystywanie wody do celów innych, niż związane z potrzebami bytowymi.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Skip to content