Gmina
Nowe Brzesko

CYBERBEZPIECZEŃSTWO W URZĘDZIE GMINY I MIASTA NOWE BRZESKO


CYBERBEZPIECZEŃSTWO W URZĘDZIE GMINY I MIASTA NOWE BRZESKO

W ramach projektu „Cyberbezpieczeństwo w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Brzesko” zostały poczynione następujące inwestycje. Zakup systemów umożliwiających ujawnianie i likwidowanie niechcianych zdarzeń
w infrastrukturze informatycznej UG. Zakup i instalacja serwerów backupowych dla danych gromadzonych w UG. Zakup i instalacja programów antywirusowych dla pracowników UG. Szkolenie pracowników Urzędu Gminy z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Grupy docelowe: z projektu skorzystali wszyscy pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Nowe Brzesko.

Cel projektu: Zwiększenie bezpieczeństwa przesyłu, gromadzenia oraz weryfikacji danych elektronicznych w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Brzesko. Podnoszenie świadomości pracowników, w związku
z zagrożeniami w cyfrowym świecie, oraz nauka interpretacji oraz odpowiedniego reagowania na incydenty.

Efekt programu: Zwiększone bezpieczeństwo przesyłu, gromadzenia oraz weryfikacji danych elektronicznych w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Brzesko.

Wartość projektu: 356 355,46 pln

Projekt zrealizowany z funduszy UE 82% oraz RP 18%.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Skip to content