
Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko, Pan Krzysztof Madejski, podczas Sesji Rady Miejskiej w dniu 23 czerwca br. otrzymał jednogłośnie absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2025.
Absolutorium udzielane jest w oparciu o analizę sprawozdania finansowego za rok poprzedni, odzwierciedlającego również realizację przedsięwzięć i zadań Gminy.
Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko, Pan Krzysztof Madejski, podziękował pracownikom urzędu, radnym oraz sołtysom za wspólną pracę na rzecz lokalnej społeczności.