Gmina
Nowe Brzesko

Informacja dotycząca możliwości poboru wody pitnej w dniu 28.06.2026 (niedziela) z zastępczego punktu poboru (cysterna).


Ze względu na wystąpienie niedoborów wody w gminnej sieci wodociągowej spowodowane gwałtownym zwiększeniem zapotrzebowania, informujemy mieszkańców o możliwości pobrania wody z zastępczego punktu poboru. Poniżej miejsca, w których zostanie udostępniona cysterna z wodą pitną:

  • remiza OSP w Szpitarach, dostępność w godzinach ok. 10.30-11.00,
  • świetlica wiejska w Przybysławicach, dostępność w godzinach ok. 11.15-11.45,
  • Rudno Dolne – Józefów (przy skrzyżowaniu), dostępność w godzinach ok. 12.00-12.30,
  • świetlica wiejska w Grębocinie, dostępność w godzinach ok. 12.45-13.15,
  • parking przy Szkole Podstawowej w Mniszowie, dostępność w godzinach ok. 13.30-14.00,
  • remiza OSP w Mniszowie Kolonii, dostępność w godzinach ok. 14.15-14.45,
  • świetlica wiejska w Pławowicach, dostępność w godzinach ok. 15.00-15.30,
  • Mniszów, przed posesją nr 37 dostępność w godzinach ok. 15.45-16.15,
  • parking przy Szkole Podstawowej w Mniszowie, dostępność w godzinach ok. 16.30-17.00,
  • parking pod ŚDS-em w Gruszowie, dostępność w godzinach ok. 17.15-17.45,
  • remiza OSP w Kucharach, dostępność w godzinach ok. 18.00-18.30,
  • Majkowice – Parcelacja Pierwsza, dostępność w godzinach ok. 18.45-19.15,
  • parking przy Sklepie Lewiatan w Sierosławicach, dostępność w godzinach ok. 19.30-20.00,
  • parking przy Sklepie Żabka w Śmiłowicach, dostępność w godzinach ok. 20.15-20.45,
  • remiza OSP w Hebdowie, dostępność w godzinach ok. 21.00-21.30.

Obecnie organizowane są dodatkowe pojazdy mogące dysponować wodę pitną, w związku z tym harmonogram może ulec zmianie.

Prosimy o śledzenie bieżących wiadomości na wszystkich dostępnych kanałach informacyjnych.

Skip to content