Drodzy Mieszkańcy!
Z ogromną radością informujemy, że od 26 czerwca można już korzystać z nowo odebranej Strefy Rekreacyjno-Sportowej w Nowym Brzesku! ![]()
Do Waszej dyspozycji oddajemy:
skatepark
pumptrack
strefę street workout
stół do teqballa
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania czasu i wspólnego korzystania z tego wyjątkowego miejsca. To obiekt stworzony dla nas wszystkich – dla naszego wspólnego dobra i integracji mieszkańców ![]()
![]()
PRZYPOMINAMY: PODCZAS KORZYSTANIA ZE SKATEPARKU I PUMPTRACKA OBOWIĄZUJE UŻYWANIE KASKÓW OCHRONNYCH! DBAJCIE O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO! ![]()

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie regulaminu korzystania z urządzeń oraz o wzajemny szacunek i odpowiedzialność za wspólną przestrzeń.
Informujemy również, że teren obiektu jest monitorowany. Każdy przypadek niszczenia mienia lub akt wandalizmu będzie niezwłocznie zgłaszany Policji. Dbajmy razem o miejsce, które powstało z myślą o całej naszej społeczności.
Do zobaczenia na nowej strefie! ![]()
![]()
#NoweBrzesko#AktywnieRazem#Skatepark#Pumptrack#StreetWorkout#Teqball#DbamyOWspólneDobro#sk8yard#VeloProjekt#firmafrancuz


































